Twoja profesjonalna szkoła jazdy

Ośrodek kształcenia kierowców, który prowadzimy już od wielu lat, jest najlepszym wyborem, jakiego mogą dokonać osoby, które pragną w sposób rzetelny i uczciwy nauczyć się teorii oraz praktycznej jazdy wybranym przez siebie pojazdem. Nasz kurs prawa jazdy jest kierowany do każdego, również do osób, które nie maja żadnego pojęcia w tej kwestii, są całkowitymi laikami, a chciałyby stać się bardziej niezależne i mobilne.
Nasza firma posiada już duże doświadczenie w tej kwestii, a także ustabilizowaną i wieloletnią wysoko utrzymującą się pozycję na rynku w tejże właśnie branży. Naszym głównym celem jest zdobycie Państwa zaufania, a także najwyższego zadowolenia i satysfakcji. Dokładamy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni z naszych kursów i skorzystali z nich jak najwięcej.
Prowadzimy zajęcia praktyczne, a także teoretyczne na najwyższym poziomie nauczania. Uwzględniamy również wszystkie najnowsze i najbardziej aktualne wymogi, które stawia przed nami ustawodawca. Nasza oferta to nie tylko kurs prawa jazdy w wersji podstawowej we wszystkich kategoriach, ale również kursy doszkalające dla osób, które wciąż nie czują się z byt pewnie, oczekują na swój egzamin państwowy lub po prostu po długiej nieobecności na drodze pragną odświeżyć swoje umiejętności jazdy oraz wiedzę w tym temacie.
Wszystkie nasze kursy spełniają również wymogi, jakie określa Minister o Spraw Transportu. Dlatego każdy może mieć pewność, że wszystko jest przeprowadzane zgodnie z prawem i aktualnymi przepisami. Nasze pojazdy są wykorzystywane do praktyki przez naszych kursantów. Należy zaznaczyć, że są one w pełni ubezpieczone oraz zgodne z pojazdami, na których odbywa się egzamin państwowy. Nasz kurs prawa jazdy prowadzą instruktorzy, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i w przystępny sposób wytłumaczą, a czy polega bezpieczna i rozsądna jazda.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty również w naszym biurze lub telefoniczne.